Slide Show
Në 24 Janar 2014 organizohet Konferenca Kombetare te 19-te e Stomatologjise PDF Print E-mail
There are no translations available.

Të nderuar kolegë!

Ju njoftojmë se ne datë 24 Janar 2014 organizohet  Konferenca Kombetare te 19-te e  Stomatologjise. Ky aktivitet do të zhvillohet në Hotel Tirana International, Salla Balsha nga ora 9.00-18.00.
 Tarifa e rregjistrimit për anëtarët e SH.D.SH për vitin 2014 eshte  2.000 lekë.
Tarifa për jo anëtarët  eshte 3.000 lekë.

Pagesa do të kryhet në Banken Raiffeisen në:
Numrin e llogarisë: 0100109736 ,
IBAN:AL82202110130000000100
 Në mandat pagesën e bankës duhet te shkruhet:

  1. Emër, Mbiemër (i mjekut që do të marrë pjesë në Konferencë)
  2. Rregjistrim për Konferencën Kombetare te 19-te te  Stomatologjise..


Pjesëmarrja është me numër të kufizuar dhe rregjistrimet mbyllen në datë 20 Janar 2014.
Aktiviteti është në proces akreditimi nga QKEV.
Pjesëmarrësit duhet të paraqiten personalisht ditën e konferencës me një mjet identifikimi (pashaportë ose kartë identiteti) dhe me faturën e bankës për të konfirmuar prezencën e tyre.

Nëse mjekët bëjnë pagesën e rregjistrimit por nuk paraqiten në aktivitet,  nuk do t’i dërgohet emri pranë QKEV për kreditet dhe pagesa nuk kthehet. Si dhe te gjithe ata qe nuk jane antare te SHDSH per vitin 2014 dhe bejne pagesen 2.000 lek do te duhet te paguajn diferencen prane sekretarise (ne te kundert nuk do te konsiderohen te regjistruar ne aktivitet) .

Sqarim: Anëtarë i SHDSH konsiderohet ai person i cili ka plotesuar formularin e antaresimit dhe ka bërë pagesën vjetore të anëtarësimit në SHDSH për vitin kalendarik 2014.

Ju falenderojme per kohen qe na dedikuat si dhe mirekuptimin tuaj!

 

Na ndiqni ...

facebookIcon
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.