Slide Show
NJOFTIM PDF Print E-mail
There are no translations available.

Shoqata Dentare Shqiptare në bashkëpunim me Shoqatën e Stomatologëve të Republikës së Kosovës dhe Shoqëria Stomatologjike Shqiptare e Maqedonisë, organizon KONGRESIN E KATËRT MBARËSHQIPTAR TË STOMATOLOGJISË (4th Pan Albanian Dental Congress) i cili do të zhvillohet në Tiranë, më 5, 6 dhe 7 Nëntor 2015.
Ky Kongres Mbarëshqiptar vjen një herë në 2 (dy) vjet dhe është më i rëndësishmi i llojit të vetë në trevat shqiptare. Qëllimi i këtij eventi është shkëmbimi i eksperiencave studimore, klinike dhe teorike, në fushën e stomatologjisë ndërmjet profesionistëve në rang mbarëshqiptar e më gjerë. Profesorë shqiptarë e të huaj do të jenë pjesë e këtij aktiviteti shkencor.
Ftojmë të gjithë të interesuarit, që dëshirojnë të referojnë punimet e tyre në këtë Kongres, të vizitojnë faqen e internetit www.shdsh.org për kriteret e përgatitjes së abstraktit. Afati i dorëzimit të abstraktit është data 15 Shtator 2015.
Gjithashtu, ftojmë të gjitha Kompanitë Distributore dentare dhe farmaceutike, që janë të interesuar për të marrë pjesë në panair të na kontaktojnë për të rezervuar hapësirën në postën elektronike: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

 

Na ndiqni ...

facebookIcon
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.