Slide Show
Chiropro L – Bien Air PDF Print E-mail
There are no translations available.

albadentChiropro L eshte aparat I dizenjuar per te thjeshtuar punen e perditshme klinike dhe gjen perdorim te gjithanshem ne implantologji, endodonti dhe kirurgji dentare.
Mikromotori MX LED i Chiropro eshte me I fuqishmi dhe me peshen me te lehte sot ne treg, me llampe LED qe mban te njejtin intensitet si ne shpejtesi te larte dhe ne ate te ulet.
Koka e kontraanglit eshte me e vogla ne permase e dizenjuar ndonjehere e cila ka te integruar sistemin e shperlarjes brenda ne instrument, duke e bere ate shume te lehte ne perdorim.
Chiropro L ka te perfshire dhe 7 nga sistemet kryesore te implanteve me sekuencat e tyre te kompletuara.
Qe nga pregatitja e implantit deri tek faza perfundimtare e tij, cdo sekuence e paraprogramuar shfaqet ne ekran.
Ofron mundesi pershtatjeje sipas nevojave te punes.

 

Na ndiqni ...

facebookIcon
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.