Slide Show
Unit Anthos A9 - ( Anthos) PDF Print E-mail
There are no translations available.

albadentANTHOS A9, eshte nje pajisje e konceptuar per tu dhene pergjigje te gjitha modaliteteve  operative te nevojshme ne sektorin stomatologjik.
ANTHOS A9  perfaqeson modelin me te kompletuar te uniteve dentare ANTHOS, duke ofruar nje sinkronizim absolut mes dentistit dhe  pacientit.  
Uniti ofron higjene maksimale sidomos per ata qe merren me kirurgji orale, mikromotore pa karboncina, mundesi zgjedhje te shpejtesise dhe rrotullimeve te mikromotorit.
Eshte rezistent, i lehte , me tapiceri te perforcuar, opsion i pedalit wireless, rrotullim me 3 akse per komoditet dhe precizion me te madh, ndezje dhe fikje permes sensoreve opsionale me rreze infra te kuqe. Uniti ka nje software menaxhimi teresisht te integruar, i cili i lejon mjekut kontrollin e cdo parametri dhe vizualizimin e te dhenave ne cdo kohe.
Disajn ekskluziv dhe mbi te gjitha funksional per nje pune maksimale.

Me zgjedhjen e klases A9 te poltronave dentare, sigurisht zgjidhet me e mira, pasi klasa A9 eshte cilesia maksimale e ofruar.

Baza e unitit eshte e perbere nga elementet kryesore te funksionalitetit te punes se dentistit. Konfigurimi i plote i unitit mund te behet me zgjedhjen e opsioneve te tjera shtese, sipas deshires.

 

Na ndiqni ...

facebookIcon
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.