Slide Show
Unit Anthos R7 - ( Anthos) PDF Print E-mail
There are no translations available.

albadentAnthos R7, eshte nje zgjidhje perfekte universale e nje uniti te levizshem, te kthyeshem, me nje mori zgjedhje e konfigurimesh te mundshme.
Klasa R7, transformohet me nje sekuence levizjesh te shpejta nga uniti per profesionistet qe perdorin anen e djathte ne ata qe perdorin anen e majte.
Modeli prezanton kombinimin e duhur te integrimit te plote dhe modulariteteve te thjeshta ne perdorim.
Me nje frekuence levizjesh te thjeshta operatori sposton fillimisht grupin hidrik dhe tavolinen e mjekut apo asistentit, nga e djathta ne te majte duke e kthyer te gjithe unitin ne funksionin e kerkuar.

Klasa R7 , i jep mundesi dentistit ta personalizoje ate ne funksion te nevojave te veta dhe te ambjentit te punes.

Baza e unitit eshte e perbere nga elementet kryesore te funksionalitetit te punes se dentistit. Konfigurimi i plote i unitit mund te behet me zgjedhjen e opsioneve te tjera shtese, sipas deshires.

 

Na ndiqni ...

facebookIcon
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.