Slide Show
Oferta Paisjesh
Unit Dentar ANTHOS A5 PDF Print E-mail
There are no translations available.

Unit-Dentar-ANTHOS-A6I perbere nga:

 • Dalje turbine me Fiber Optike
 • Mikromotor elektrik me induksion MMr(1000-40000rpm/3Ncm
 • Shiringe me 3 funksione
 • Mbeshtetese koke standart
 • Pedali i kembes standart me Joystick
 • Llamba “Venus “e reflektorit e hapur
Read more...
 
Unit Dentar ANTHOS A6 Plus Continental PDF Print E-mail
There are no translations available.

Unit-Dentar-ANTHOS-A6I perbere nga:

 • Dalje turbine me Fiber Optike
 • Mikromotor elect. Anthos me F.O me induksion MMr(1000-40000rpm/3Ncm
 • Shiringe me 6 funksione
 • Mbeshtetese koke standart
 • Pedali i kembes standart me Joystick
 • Llamba “Venus Plus“e reflektorit e mbyllur
Read more...
 
Zeta Sonic PDF Print E-mail
There are no translations available.

Kit-Autoklave-Plastifikim-DistileZhermack prezanton pajisjen “Zeta Sonic “, nje pajisje ultrasonike per nje pastrim te sigurte dhe ne thellesi te instrumentave dentare dhe kirurgjikale. Pajisja ka nje dizajn modern, eshte praktike ne perdorim dhe shume e sigurte...

 

Read more...
 
Mobilje Start S- Loran PDF Print E-mail
There are no translations available.

Kit-Autoklave-Plastifikim-DistileLinja e mobiljeve Start S – Loran , ofron nje zgjidhje praktike dhe funksionale per ambjentin e punes se klinikes dentare.
Permban 3 elemente dhe nje tavoline pune mjeku me 4 sirtare.
Me bazament te ngritur me kembe.
Lavaman i derdhur prej xhami ...

Read more...
 
SMARPEX- Meta Biomed PDF Print E-mail
There are no translations available.

SMARPEX--Meta-BiomedSmarpex, eshte aparat per matjen e gjatesise se kanalit te dhembit.
Eshte e thjeshte ne perdorim, e shpejte dhe me risk minimal te ekspozimit te rrezeve X ...

Read more...
 
Llambe Zbardhimi PDF Print E-mail
There are no translations available.

Llambe-ZbardhimiAparat per zbardhimin e dhembeve.
Teknologji e fundit LED me akselerator per zbardhimin me te shpejte te dhembeve.
Per perdorim klinik ...
Read more...
 
Kit - Autoklave E5 -18l “Euronda” , Makine Plastifikimi dhe Aparat uji Distile PDF Print E-mail
There are no translations available.

Kit-Autoklave-Plastifikim-Distile2Kit i perbere nga Autoklave E5 -18l “Euronda” , Makine Plastifikimi dhe Aparat uji Distile
Autoklave E5 -18l “Euronda”
Autoklave e klasit N. Metode pune termodinamike me kontroll te presionit dhe temperatures.
Dy cikle sterilizimi, 121°C dhe 134°C me kohe tharje 15 minuta.
Shume i thjeshte ne perdorim.

Read more...
 
Mobilje Start B - Loran PDF Print E-mail
There are no translations available.

Mobilje-Start-B-Loran2-SLinje e thjeshte ekonomike , per nje zgjidhje praktike dhe funksionale.
Permban 3 elemente dhe nje tavoline pune mjeku.
Me bazament te sheshte.
Ngjyre e bardhe.

Read more...
 


Na ndiqni ...

facebookIcon
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.