Slide Show
Superoferta
1. Panoramex Hyperion X5 (MyRay) + Printer Sony = 19900 EUR PDF Print E-mail
There are no translations available.

Chiropro-LHYPERION X5 - MyRay

Pajisje kompakte dhe e lehte ne perdorim. Hyperion X5 eshte frut i nje dizajni per tu adoptuar ne cdo lloj praktike dentare duke prezantuar zgjidhjen me te mire per cdo dentist. Hyperion X5 eshte pajisje qe kerkon minimumin e hapesires operacionale. Shume e thjeshte ne perdorim, e shpejte dhe me kontroll vizual te thjeshtezuar...

Read more...
 
Pajisje kirurgjikale PIEZOSURGERY® 3 starter – MECTRON PDF Print E-mail
There are no translations available.

Chiropro-LCmimi 3400 EUR
PIEZOSURGERY® 3 starter kit
eshte pajisja ideale per perdorim ditor ne kliniken dentare, e nevojshme per cdo nderhyrje kirurgjikale. Pajisja me efektive sot ne treg,e fuqishme , e thjeshte ne perdorim. Cilesite inovative te pajisjes origjinale PIEZOSURGERY®.

Read more...
 
Chiropro L me Fibra Optike – Bien Air PDF Print E-mail
There are no translations available.

Chiropro-LCmimi 3600 EURO
Chiropro L eshte aparat I dizenjuar per te thjeshtuar punen e perditshme klinike dhe gjen perdorim te gjithanshem ne implantologji, endodonti dhe kirurgji dentare. Chiropro L ka te perfshire 7 nga sistemet kryesore te implanteve me sekuencat e tyre te kompletuara te cilat paraprogramohen te shfaqen ne ekran

Read more...
 
Radiografi RX AC dhe Sensor ZEN X PDF Print E-mail
There are no translations available.

zen-x3101155,000.00 EUR
Heliodent Plus ( Sirona) + Zen X

Heliodent Plus eshte grafi intraorale e cila ofron imazhet me te mira dhe cilesore te kombinuar me jetegjatesine e nje pajisje Sirona.
Grafia eshte e pajisur me nje krah mbeshtetes te disponueshem ne tre gjatesi te ndryshme , opsione te shumta montimi, dhe mundesi te kalimit te shpejte dhe te lehte te imazheve nga filmi ne radiografine dixhitale. Pajisja mund te montohet ne mur ose ne pjese te tjera te studios se punes...

Read more...
 


Na ndiqni ...

facebookIcon
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.